Fresh Dragons

Dračí lodě, Brno

Tým Fresh Dragons se v sobotu 15.7.2017 zúčastnil závodu malých dračích lodí v Otrokovicích. Na trati 200 m jsme obsadili 5. místo a z biatlonu máme 12. místo.

Krátká trať na 200 metrů

Výsledky 1. rozjížďky

Výsledky 2. rozjížďky

Výsledky finálové jízdy

Pravidla

Závod se skládal ze 2 rozjížděk a finálové jízdy. Výsledek z 2. rozjížďky určil, do které finálové skupiny se posádka kvalifikovala. Ve finálové skupině A se bojuje o 1. – 4. místo, ve skupině B o 5. – 8. místo atd.

Úspěch Fresh Dragons

Tentokrát jsme měli silnou konkurenci. Všechny lepší týmy na 1. – 4. místě dokázaly zajet čas o 3 sekundy lepší než my. Naším největším úspěchem bylo vítězství v naší finálové skupině.

Biatlon

Výsledky biatlonu

Náš výsledek v biatlonu byl poznamenán nepřesnou druhou střelbou. Kvůli ní jsme získali penalizaci v podobě objížďky všech trestných bójí. I když jsme měli dostatek sil, na většinu posádek v naší kategorii MIX FUN jsme nestačili (modrá barva).